| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste antrenamente pentru a mari masa musculara la maini

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Pai cum scrie mai sus laba... pe bune ca merge
si ar mai fi fotarile/greutati. Incearca sa te axezi mai mult pe biceps si triceps. Ai pute sa faci ceva si la degete( nu stiu cum se numesc muschii aia ).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laba laughing