| anonim_4396 a întrebat:

ieri am avut antrenamente la handbal, si am cazut pe mana. Si ma doare foarte tare. E posibil sa se ajunga la operatie :-(

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Ai nevoie de un consult medical ca sa poti vorbi de tratamentul potrivit. Mergi sa te vada un ortoped. http://www.i-medic.ro/boli/fractura-de-antebrat

| Eduard619 a răspuns:

Putin probabil este foarte posibil sa ti-o puna in ghips insa happy

| ImCalledLam? a răspuns:

Depinde...poate doar ti-ai luxat-o sau ti-ai rupt-o, ca sa ajungi la operatie oasul trebuie sa fie sfaramat deabinelea. fundita te rrrrrroooooooooooggggg ca eu nu am fundite sad Insa nu asta conteaza. Conteaza sa te faci tu bine

| ImCalledLam? a răspuns (pentru ImCalledLam?):

Osul scuze si da cred ca ti-o va pune in ghips:*