| aXy99 a întrebat:

Http://www.redis.ro/......otein.html

Ce parere aveti? A incercat cineva proteinele de la aceasta firma? Sunt preturile cam mici? E ok sa iau 120g proteine pe stomacul gol cu 2 ore inainte sa micul dejun? (micul dejun eu il iau la ora 1-2 PM)

5 răspunsuri:
| deea3507 a răspuns:

Ia-ti mai bine izolat proteic. alea concentrate nu sunt sanatoase.

| simulare a răspuns:

Cam ieftine, din cate am vazut proteinele sunt mai scumpe, decat sa consumi aceste chestii pentru muschi mai bine te-ai duce la sala, e si mai sanatos. Aceasta este parerea mea.

| Cosmin86 a răspuns:

O proteina ieftina si proasta, buna s-o arunci direct la gunoi.

| CPAElites a răspuns (pentru Cosmin86):

300 grame redis = 100 grame myprotein
happy

| aXy99 explică (pentru simulare):

Evident ca ma duc la sala.