| Neverrrrrr a întrebat:

Proteinele sunt asa de costisitoare? observ ca 2 kg de acest produs http://www.redis.ro/......otein.html costa 60 lei. Daca eu vreau sa am 100 g proteina pe zi v-a trebuii sa iau 125 g din acest produs=2 portii a cate 62, 5.Deci 60 lei la 16 zile, este ok asa sau stie careva ma ieftin dar si calitativ?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

E cel mai ieftin... 60 de lei la 16 zile => 120 de lei / luna. SI asta pentru ca e o proteina PROASTA ( soia + putin lapte praf ).

O proteina buna costa 250-300 de lei pe luna... deci DUBLU.