| TheD3ad a întrebat:

La Batlleground 2014 in WWE rezultate:

The Miz este noul campion intercontinental dupa ce a castigat Batlle Royal

Rusev la spulberat pe Jack Swegger.

The Usos raman campioni la echipe.

Chris Jerico il invinge pe Bray Wyatt

Iar...

Campionul mondial al WWE-ului este...

JOHN CENA!

Intrebarea mea este. Ce pareri aveti?
p.s. Batlleground va fi la 22:00 pe sport.ro joi, credeti-ma astea is rezultatele.

Răspuns Câştigător
| iCappy a răspuns:

Stiu.
Ma bucur ca ai aflat si tu, apropo, rezultatele le-ai luat de aici http://www.wwe.com/videos/playlists/games-in-wwe-playlist nu?
Daca da, atunci foarte bine, ca ala e site-ul oficial WWE.
Aa, am si uitat. Pareri. hm...
Ai uitat ca Rollins la batut pe Ambrose pentru ca acesta nu s-a prezentat, dar dupa la atacat Ambrose pe Rollins.
A fost un PPV foarte tare.
Si da, Lesnar vs Cena is plan C
Sa speram ca Cena il va bate si de data asta pe Brock.

3 răspunsuri:
| MariusNicusor17 a răspuns:

E adevarat dar masurprinde ma asteptam ca Sheamus sa i-a Centura Intercontinentala si Roman Reings Titlul Mondial

| Ibrahimovic a răspuns:

Da, stiu ca astea sunt rezultatele. Ma asteptam ca John Cena sa ramana campion, cei din WWE nu i-au dat titlul doar ca sa-l tina pentru 1 luna...desi eu imi doream sa castige Roman Reigns, pot sa spun ca e singurul de care-mi mai place prin WWE acum...

Sunt bucuros de victoria lui Chris Jericho in fata lui Wyatt, sper ca astia din Familia Wyatt sa dispara cat mai repede de prin WWE, trebuie sa le vina cineva de hac mai devreme sau mai tarziu. laughing Bineinteles ca in acest caz ma bucura si victoria Fratilor Uso.

Rusev asta nu-mi place deloc. Bine, nici Swegger nu a fost vreodata unul dintre preferatii mei, dar mi-as fi dorit sa castige. :/

The Miz... a mai fost campion Intercontinental, deci nu mi se pare o surpriza ca cei din WWE i-au dat lui titlul.

Acum, vom vedea ce va fi la SummerSlam. happy big grin

| TheD3ad explică (pentru Ibrahimovic):

La SummerSlam va fi meci pentru centura mondiala intre
John Cena vs Brock Lesnar
Planul A a lu' HHH adica Orton a esuata, planul B la fel, iar Lesnar este acuma planul C.