| TeamHellNo a întrebat:

Spuneti-mi va rog dupa parerea voastra urmatorul/ii :
Campion Intercontinental(dupa The Miz)
Campion Mondial(dupa Sheamus)
Campion WWE(dupa Cm Punk)
Campion US(dupa Antonio Cesaro)
Campioni la echipe (dupa R-Truth si Kofi Kingston)

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- Campion Intercontinental: Deocamdată nu cred să fie implicat The Miz într-un feud cu cineva, deci nu ştiu cine va fi următorul campion.

- Campion Mondial: Cel mai probabil va fi Dolph Ziggler.

- Campion WWE: Probabil " superman " cena.

- Campion US: Cesaro va rămâne mult timp campion, pentru că deocamdată nu e implicat într-un feud serios.

- Campioni la echipe: Titus O'Neil şi Darren Young.

| michael5813 a răspuns:

Dupa umila mea parere ar trebui sa nu te mai lasi pacalit de baletul alora! sunt dea dreptul " jenibili "!

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Campion intercontinental-christian
campion mondial-alberto delrio sau dolph ziggler daca va incasa servieta mitb
campion wwe-sa ramana punk
campion us-cred ca claudio castagnoli va ramane campion cateva luni
campioni la echipe-primo si epico

| TeamHellNo explică (pentru theStraightEdgeSavior):

Claudio Castagnoli poate Antoniu Cesaro numele astea nu seamana deloc laughing rolling on the floor

| theStraightEdgeSavior a răspuns (pentru TeamHellNo):

Claudio castagnoli este numele real al lui antonio cesaro, m-am obisnuit sa-i zic asa de cand era in roh...

| deejayoo a răspuns:

Campion Intercontinental cred ca ar putea fi Christian
Mondial De ce nu randy orton
WWe cred ca Cena
Us Santino smug
La echipe Ceva gen evan bourne si sin cara cred thinking funda? :d