| fchyukgvtvyg a întrebat:

La ce inaltime poti da slam dunk? dau funda celui mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| DanScutaru a răspuns:

Salut... In primul rind depinde de inaltimea cosului, daca e standard depinde si de inaltime, poti avea si 1.75, dar daca ti-ai antrenat picioarele si saritura poti face slam dunk fara probleme. Eu am 1.80 si imi antrenez incontinuu saritura, dar tot nu mereu reusesc sa fac slam dunk, deci antrenamentul e cea mai buna solutie, inaltimea nu mereu hotaraste totul. Succes

| cosminjuve a răspuns:

Depinde de inaltimea cosului, de inaltimea ta si mai ales de detenta ta, daca ai detenta buna e destul de usor

| satanistu666 a răspuns:

Sal eu am 1.85 m si dau pana acum nu am mi-a reusit bft