| EduardNova a întrebat:

Mi s-a spart o vena sau s-a invinetit fix unde se recolteaza sangele la mana stanga exact cand faceam un exercitiu la sala, eram pe sfarsite, este grav? Ceva sfaturi?

2 răspunsuri:
| anonimaalee29 a răspuns:

Incearca sa pui o felie de cartof crud sau gheata acolo, daca nu trece dupa o zi-2 du te la medicul de familie sau la spital

| Goete a răspuns:

Faptul ca ti s-a spart acolo, nu este grav. Motivul pentru care ti s-a spart poate fi grav. Un capilar pe creier poate fi fatal, eu as merge la medic