| Cozyy a întrebat:

AJUTOR!
De doua zile mi s-au umfla venele pe maini, in locuri similare. Deja sunt albastra, parca cineva m-ar fi lovit si ma dor enorm cand le ating. Pe mana dreapta e o problema mai mare exact de unde ni se recolteaza sangele, un cm din vena este umflata puternic si sunt albastra in jurul ei.

Maine merg la medic, dar as vrea sa stiu ce mi se intampla.

Ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Skylz a răspuns:

Deci... te ajut eu dar dai funda?batting eyelashes