| anonim_4396 a întrebat:

Microbiști...
-Vouă cum vi se pare Balotelli?
E Nebun?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

E clar ca nu are toate tiglele pe casa, e un jucator atipic, o pata de culoare in fotbalul mondial, dar si un atacant foarte talentat si foarte valoros.

2 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Mie mi se pare negru, infiat si ca isi bate joc de cariera lui. E cam neprofesionist de multe ori si delasator

| Drimmero a răspuns:

E un dement fara egal si un puturos,, talent are cat carul si ajungea mare daca nu avea o viata extrasportiva prea mare.
Imi amintesc si acum cand l-a facut mic de tot pe Lahm in semifinala cu Germania de la Euro, cand a marcat ambele golurili ale Italiei/