| DorelSudoru a întrebat:

Sunt nebun sau mi se pare... voi ce credeti? mai e cineva?

11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca e sa ma iau dupa numele ce ti l-ai pus aici, nu esti nebun, sti doar nepasator.happy

| miradoniz a răspuns:

Eu,eu,euhee hee

| Dmesss a răspuns:

Nebun in sensul ca esti diferit de majoritatea, anormal? Adica esti minoritar d.p.d.v. al gandirii? Adica nu intrii in standardele normalitatii create de societatea bolnava in care traim? Deci, esti sanatos d.p.d.v. mintal?
Daca nickul tau spune totul despre cum gandesti, atunci raspunsul tau la intrebarile mele este da. Nu esti nebun, ci doar anormal, sau poate...

| Bunny a răspuns:

Fiecare e nebun in felul lui. unii mai putin, altii mai mult.Bun venit in gruplaughing.

| GodBlessYou a răspuns:

Esti retardat, bai retardatule...

| Claudiuu a răspuns:

Sa iti zic eu ceva nebuni nu sunt prosti.Nebuni nu recunosc ca sunt nebuni.ASa ca daca zici ca esti nebun nu esti nebun.Dar pe asta conteaza toata lumea de astazi asa ca daca zici ''sunt nebun'' cu siguranta nu esti prost pentru ca te-ai putut gandi la toate astea de mai sus.Dar prosti au ajus sa copie pe destepti care au ajuns sa spuna si ei la fel asa ca e un ciclu fara sfarsit este... inpenetrabil

| MaTrIx8378 a răspuns:

Dupa numele care il ai la cont, eu cred ca trebuie sa te intrebi singur chestia asta daca esti sau nu esti laughing

| Ineffable a răspuns:

Si ce ar fi atat de rau in asta? Ar insemna ca nu esti deloc plictisitor big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil,si eu m-am gandit la asta de cateva ori

| MilkaFriend a răspuns:

Cred ca esti daca pui asemenea intrebari laughing

| CnG a răspuns:

Depinde doar de anturajul tau;-)