| Pepi100 a întrebat:

Neata TPU! Am observat ca roata mea de la bicicleta este foarte descentrata. Stie careva unde as putea sa o centrez destul de ieftin? M-am gandit la Decathlon pentru ca este destul de aproape de mine.
Stau in Bucuresti Sector 4.

DAU >FUNDA+

2 răspunsuri:
| elKOSHMAR a răspuns:

Decathlon-Grand Arena.

| CosminGK a răspuns:

Eu zic ca nu o mai duci la decathlon, cu 20 de lei le faci pe mandoua la DK Bike, e aproape de crangasii si oamenii stiu ce fac.Nu se compara deloc cu deca. Oamenii fac biciclete de downhill de sunte de mii de lei/euro