| Gamer1970 a întrebat:

Salut am o problema la bicicleta am roata descentrata poate fi din cauza ca nu sa pus bine? Daca nu din ce cauza poate fi?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate sa fie din cauza spitelor sau a pozitionarii in furca. Trebuie sa fie cineva care vede sau daca puneai o poza clara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roata descentrata la bicicleta, liber spus „are 8" este din cauza spitelor slabite.Du-o la cineva care se pricepe sa stranga spitele.

| Friday13 a răspuns:

Si eu am avut problema asta si daca si tu intri in borduri cu ea sau mergi cu viteza si cine stie ce mai faci, cred ca din cauza asta, eu am dus-o la cineva si mi-a facut-owinking