| alexs99 a întrebat:

Olanda vs Argentina.Cine credeti ca se va califica in finala de pe Maracana?

10 răspunsuri:
| Gh3oK1ll3r a răspuns:

Eu cred ca Olanda se va califica mai departe. Poate ca va castiga in prelungiri sau la penalty.

| miTzuliK93 a răspuns:

Olanda, cu un 1-2 tras de coada. Argentina a aratat foarte bine in aparare in meciul contra Belgiei, si de aici si dubiile mele in ceea ce o priveste pe Olanda si calificarea in finala, altfel faceam din acel scor certitudine.

| Fcdb_Boscu_1980 a răspuns:

Olanda sigur

| OnuOnulică a răspuns:

Eu vreau Argentina happy dar cred că se califică Olanda.

| Sory46 a răspuns:

Olanda sigur

| KodrutZ a răspuns:

Olanda ca sa crape de draci sud-americanii. 3-1

| HowdidIgethere a răspuns:

Nu se poate anticipa. Argentina are valori, un moral bun, dar e mai putin organizata. Olanda e cam imbatranita, a cam castigat prin niste zvacniri neprevazute; insa e organizata profesionist.

| darrio2007 a răspuns:

Olanda.

| claudiuever a răspuns:

Olanda

| LimonadaBaa a răspuns:

Olanda.