| CautNume a întrebat:

Se califica sau nu Romania in finala Eurovision? Ce credeti?

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Merge mai departe, fiind în calificări.
Pa, pa.

| CautNume explică:

Cezar s-a calificat...

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
slava Domnului ca suntem in finala!
chiar daca nu ne convine peronajul, hai sa il sustinem pana la capat asa cum am facut cu fiecare participant.
O zi frumoasa sa aihappy

| andra1223 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Am vazut unele sondaje in care el e printre primele locuri. mie sincer nu imi place.Mnah,oricum ar trebui sa il sustinem.

| Mădă0611 a răspuns:

Nu stiu cum suna celelalte melodii, dar am ascultat putin din "a noastra", phi, urata e :O, deci nu.

| Kaℓi a răspuns:

Se califica, am eu o presimtire.

| Vans a răspuns:

Oricum la eurovision merg numa căcaturi, mai bine nu, nu avem cu ce.

| TheStory a răspuns:

Nu se califica, nu prea avem sanse.

| fadnox a răspuns:

Parcă se terminase...

| MaliciousDeath a răspuns (pentru fadnox):

De ce ti-ai pune un pusti rahitic ca poza de profil?

| fadnox a răspuns (pentru MaliciousDeath):

Pentru că mai e și vulturul ăla prin zona http://www.yuppy.ro/......toria.html

| FearOfTheDark a răspuns:

Nu stiu.Cred ca da.Am vazut ca e foarte apreciat asta de la noi.Mie chiar nu imi place. Oricum Romania e de rasul Europei, Eurovision ar fi nimic pe langa ce facem noi.

| marykaterineganea a răspuns:

Cred ca da.Am fost mai buni decat cel putin 7 tari din seara asta, asa ca ne calificam.

| marykaterineganea a răspuns:

V-am zis eu!

| Smiley2200 a răspuns:

DA! S-a anuntat deja!