| youyouyouyou a întrebat:

Pt. microbisti! Ce parere aveti de suspendarea lui HIGUAIN. 4 etape de suspendare, Eu cred ca este prea Drastica "Pedeapsa"

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Daca aceasta e pedeapsa prevazuta in regulamentul ligii italiene, atunci noi n-avem ce comenta. A reactionat urat, 4 etape mi se pare o suspendare ok. E un lucru care ma supara insa, la italieni indiferent de nume sau de echipa, se aplica suspendari conform regulamentului, pe cand la noi un mascarici ca Marius Sumudica inca sta pe banca la Astra, chiar si dupa ce a fost prins pariind, in regulament scriind clar ca aceasta actiune se pedepseste cu 2 ani de suspendare.