| alexs99 a întrebat:

Steaua a scapat de suspendare! Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aştept meciul cu Vardar Skopje.

19 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bravo lor! Nu sunt microbist dar ma bucur de asta.

| OnuOnulică a răspuns:

Inca nu a scapat o sa zica disera la sport.ro.
Cred ca va scapa adica ar fi naspa sa nu intre...

| alexs99 explică (pentru OnuOnulică):

A scapat, s-a anuntat oficial acum o ora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cum ziceau astia ca sigur va fi exclusa, nici nu imi venea sa cred cand am citit ca pana la urma nu e asa. Parca nici nu am curaj sa ma bucur inca big grin

| ReusxD a răspuns:

Sunt fericit şi mă simt bine :X

| ReusxD a răspuns:

Tu ce părere ai?

| alexs99 explică (pentru ReusxD):

S-a luat decizia corecta, pentru ca nu a fost caz de coruptie de arbitri sau echipa adversa. Oricum sunt in sfarsit linistit, ieri si azi am stat toata ziua pe site-urile de sport si pe cel al Uefa.Ma speriasem un pic cand am vazut ca nu apare pe lista echipeor ce vor juca in primele 2 tururi de calificari.

| Messi20102 a răspuns (pentru alexs99):

Si eu deveneam obsedat de verdict, numai pe UEFA, sport.ro,prosport,GSP.

| Wehes a răspuns:

Foarte bine, e o decizie corecta.
Nu poti judeca o echipa ( un colectiv de oameni care au muncit 1 an intreg ) pentru greseala unui patron.
Forta Steaua!

Răspuns utilizator avertizat
| MiculFaraon a răspuns:

Ne bucuram toti foarte mult. Ce mai este ca Steaua? Este mandria Romaniei.

| st3fDub a răspuns:

Desi sunt Petrolist si am o ura aparte pentru echipa asta, imi pare bine ca au scapat, pentru ca au muncit campionatul asta.

| alexs99 explică (pentru st3fDub):

Si eu m-am bucurat ca Petrolul a cazut cu un adversar facil.

| manumyman a răspuns:

E bine ca a scapat, sunt stelist da si daca ar fi fost alta echipa in locul stelei m-as fi bucurat

| Immjustalittlecupcake a răspuns:

Informaţia e sigură.
Yeeeeeey. Mă bucur pentru ei. =)
Forta steaua. \m/

| DextroCs a răspuns:

A scapat ...Adica, am stat toata ziu la Tv pe sport.ro si am vazut ca nu mai da verdictul si am inchis Tv-ul.
Chiar a scapat?

| alexs99 explică (pentru DextroCs):

Da,chiar a scapat.Decizia a fost anuntata oficial de UEFA:
http://www.uefa.com/......67131.html

| Messi20102 a răspuns:

Au scapat de verdictul Uefa, dar vor fi supravegheati de Uefa timp de 5 ani!

| Cosmi_Cosminutzu_1998 a răspuns:

Da Uefa a luat decizia Poate sa joace in Europa dar o va urmari timp de un an