| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că va promova rapid București?

Răspuns Câştigător
| Xenoverse1 a răspuns:

Da cu siguranta.

14 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Asta ar fi una dintre glume.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Nu cred, dar sper.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Florin9Florin9):

Ești rapidist? big grin

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, dinamovist, scuze big grin

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Drimmero):

Gluma esti tu ca nu crezi

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Xenoverse1):

Am avut altă întrebare și am modificato era cringe de aceea drimerro a dat răspunsul acela.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Bayern vs barza in sferturile ucl...va calca nemtii in picioare.

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Drimmero):

Ce legătură are răspunsul acesta cu întrebarea acesta

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Ah...se simte neputinta de a fi fan barca, peste cativa ani vor fi sinucideri in masa de partea baricadei blaugrana cand va cauta lumea cu lupa prin secunda division, dar e un raspuns just venit din partea Karmei pentru toate hotiile facute de-a lungul timpului.

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Drimmero):

Stai linistit ca nu o sa vezi niciodata pe Barcelona in secunda division, după ce pleacă Messi ii i-a locul Ansufati ca e un tânăr talentat peste cativa ani va deveni noul Messi.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Urangutanul Fa-ti? bwhahahaha

0 trofee pentru barza sezonul asta, o duceti bine rau. Real e campioana deja, nu au cum sa se mai incurce, din ucl va elimina Bayern 100% in sferturi iar din cupa ati iesit de mult. Tripla nici a fost bifata de Visca el catalunia!

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Drimmero):

0 trofee si pentru Arsenal anul asta, nu ii vad pe tunari sa castige cupa.

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Drimmero):

Sunteti pe cale sa nu jucati nici in europa league din sezonul viitor, bwhahahaha.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Imi convine sa stam 1 an fara Europa, vin transferurile si asa ne conturam echipa, dar totusi sa ne bata Spuds nu e usor de digerat, avand in vedere ca Arsenal a fost pe ei mai tot meciul/