| ForeverWarrior a întrebat:

Sal.Daca am spondlioza pot sa fac genoflexiuni doar cu greutatea corpului fara sa-mi distrug spatele? cu haltera stiu ca n-am voie sa fac.

3 răspunsuri:
| naturistul a răspuns:

Da puteti, de asemenea sunt complexe de exercitii care va pot pastra forma fizica! Este bine sa urmati si un tratament adecvat nu lasati sa se agraveze! stevensegal83@yahoo.com

| onasis1961 a răspuns:

Normal că poţi! Nu afecteză cu nimic coloana dacă faci genoflexiuni! Multă sănătate!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe gimnastică medicală, este mult mai bine pentru sănătatea ta.
Pa, pa.