| 4everFriend a întrebat:

Ce credeti ca o sa faca steaua cu dinamo tibilisi? Vreau sa imi spuneti si un scor, la cel care nimereste dau funatongue. Succes

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

2-0. Pentru Steaua.

8 răspunsuri:
| xAke a răspuns:

3-0 pe National Arena si 2-1 pentru Steaua la Dinamo tongue

| Razvan_Mirescu_1991 a răspuns:

Cu toate ca tin cu Dinamo Bucuresti cred ca Steaua- Dinamo tibilisi se va termina 3-1...

| Ibrahimovic a răspuns:

Se tot agita oamenii de fotbal din Romania ca Dinamo Tibilisi este o echipa greu de invis, ca va acea mult de lucru Steaua cu ei, dar cred ca va fi un "galop de sanatate" al stelistilor in fata celor de la Tibilisi.

| eueueueueue a răspuns:

In tur adica la tibilisi va fi 2-1 pentru Steaua, iar la noi o sa se termine 2-0

| adrianpopovici99 a răspuns:

La Dinamo 1-1 si la Steaua 2-0.Fortza Steaua

| Leatherleader a răspuns:

La Tbilisi o sa fie 2-1 pentru Steaua iar pe National Arena 2-0 pentru Steaua! FORTZA STEAUA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va trece la fel de uşor de georgieni cum au trecut şi de macedoneni. Probabil va fi un 1-2 în Georgia şi un 2-0 la Bucureşti.

| Knife00 a răspuns:

4-0 pentru Steaua. Iti zic eu ca asa o sa fie.winking