| 4everFriend a întrebat:

Ce credeti ca o sa faca steaua cu dinamo tibilisi? Vreau sa imi spuneti si un scor, la cel care nimereste dau funatongue. Succes

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

2-0. Pentru Steaua.

8 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Se tot agita oamenii de fotbal din Romania ca Dinamo Tibilisi este o echipa greu de invis, ca va acea mult de lucru Steaua cu ei, dar cred ca va fi un "galop de sanatate" al stelistilor in fata celor de la Tibilisi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va trece la fel de uşor de georgieni cum au trecut şi de macedoneni. Probabil va fi un 1-2 în Georgia şi un 2-0 la Bucureşti.

| Leatherleader a răspuns:

La Tbilisi o sa fie 2-1 pentru Steaua iar pe National Arena 2-0 pentru Steaua! FORTZA STEAUA!

| eueueueueue a răspuns:

In tur adica la tibilisi va fi 2-1 pentru Steaua, iar la noi o sa se termine 2-0

| xAke a răspuns:

3-0 pe National Arena si 2-1 pentru Steaua la Dinamo tongue

| Knife00 a răspuns:

4-0 pentru Steaua. Iti zic eu ca asa o sa fie.winking

| adrianpopovici99 a răspuns:

La Dinamo 1-1 si la Steaua 2-0.Fortza Steaua

| Razvan_Mirescu_1991 a răspuns:

Cu toate ca tin cu Dinamo Bucuresti cred ca Steaua- Dinamo tibilisi se va termina 3-1...