| alexx102428 a întrebat:

Cu ce scor credeti ca se va termina partida de azi dintre Dinamo Tibilisi si Steaua? Cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| sebitare1234 a răspuns:

Eu sper ca steaua sa bata la zero. Oricum este la ei acasa si e mai greu.conteaza sa bata ca la noi acasa ii desfintam! Fortzzza Steaua! Funda?

11 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Adica funda o dai dupa ce se termina meciul vrei sa zici, altfel nu ai de unde sa stii care e raspunsul cel mai bun.
poftim : 2-2, si mai vorbim dupa meci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 Dinamo - 0 Steaua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic 2-2 sau 2-1 pentru Steaua.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexDu a răspuns:

Steaua 3-1 Dinamo.

| alexx102428 explică:

La care sa ii dau funda ca s-a terminat 2-0 pentru Steaua?

| Ibrahimovic a răspuns (pentru alexx102428):

Sebitare a fost cel mai aproape, dai lui funda! Sau daca nu vrei sa ti-i pui in cap pe toti da-le vot la toti si gata.

| hitman_7179 a răspuns:

2:0 pentru steaua

| zignetg2 a răspuns:

Eu cred ca se va termina 1-1 iar in retur o sa fie 2-1 pentru Steaua

| zignetg2 a răspuns:

2-0 pentru Steaua minutul 64 si 80 Iancu

| Fastbrake a răspuns:

Eu zic 2-1 steaua.