| NewTerminator a întrebat:

Sal TPU

imi puteti spune si mie ce concursuri de pescuit stationar(sau feeder)pentru juniori(15 ani) stiti sa aiba loc pe timpul verii(sfarsit-inceput de scoala).

Si daca trebuie sa fiu inscris undeva la vreo asociatie sau nu.

Sunt din Slatina Olt si m-ar interesa daca stiiti ceva ca vreau sa incep sa particip la astfel de concursuri.

App am gasit acest tabel http://www.pescuitstationar.ro/forum/viewtopic.php?f=5&t =5771

si n-am inteles cum e cu culorile(verde=open albastru=concurs national) cum adica. cele cu alte culori decat verde au inceput mai devreme si atunci e doar finala? k n inteleg.

mersi anticipat

2 răspunsuri:
| Andrey12 a răspuns:

Kum sh scry asa d urat k nu intlg om nimic?

| Andrey12 a răspuns:

Ymy day Fhu0n2?