| Criss_Vlad_1993 a întrebat:

Salut, in august implinesc 16 ani, am 60kg si fac sala de un an. Vreau sa particip la concursuri de juniori! HELP va rog unde as putea gasi sau pe cine ar trebui sa intreb.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Dacă ai vreun antrenor sau instructor la sala, întreabă dacă eşti competitiv. Dacă da, te îndrumă el

1 răspuns:
| HadesSs a răspuns:

La un an de sala nu cred ca esti de concursuri parerea mea, in plus ai nevoie de un antrenor care sa te ajute la nutritie, posing, etc.