| NewTerminator a întrebat:

Sal TPU
imi puteti spune si mie daca stiti niste concursuri de pescuit stationar(sau feeder)pentru juniori(15 ani) pe timpul verii(sfarsit-inceput de scoala).
Si daca trebuie sa fiu inscris undeva la vreo asociatie sau nu.
Sunt din Slatina Olt si m-ar interesa daca stiiti ceva ca vreau sa incep sa particip la astfel de concursuri.

App am gasit acest tabel http://www.pescuitstationar.ro/forum/viewtopic.php?f=5&t =5771
si n-am inteles cum e cu culorile(verde=open albastru=concurs national) cum adica. cele cu alte culori decat verde au inceput mai devreme si atunci e doar finala? k n inteleg.

mersi antitipat

1 răspuns:
| Gabisisoi a răspuns:

Http://www.pescuitul.ro/......20pescuit/
uite un LINK.ATI UREZ SUCCES si bafta multa