| MariusPapoi a întrebat:

Stie cineva pe ce site pot vedea Look TV online? am incercat pe siteu lor dar nu merge, sa fie din cauza ca am net de la rds si nu e in grila lor de programe?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| sheamus12 a răspuns:

Http://www.cool-tv.ro/ch/look-tv.html
Trebuie sa ai Sopcast instalat si sa te uite pe Internet explorer.

| miTzuliK93 a răspuns:

Sunt streamuri, dar cei de la Look TV le pot bloca cand au ei chef.

| LookTVOnline a răspuns:

Vizionati GRATUIT pe net Look Tv HD si Look Plus HD LIVE pe www.Look-TV-Online.com + Toate posturile Tv din Romania!