| Ramo586913 a întrebat:

Stie cineva un site de unde pot vedea programe tv online cu sopcast?
funda daca functioneaza! promit

3 răspunsuri:
| VictorRecords a răspuns:

Www.cool-webtv.net, tvonline.radiourionline.com, si daca vrei doar evenimente sportive: www.atdhe.net (Merge foarte bine, ma refer la viteza de reactie, calitatea imaginii e clar mai slaba decat la televizor)

| razvyy a răspuns:

Incearca pe digi-sportstv.com. ai de la pro cinema sau HBO pana la kisstv si Utv. ai grija, functioneaza doar in internet explorer, nu merge cu alt browser

| alex4u8429 a răspuns:

Buna, le poti vedea pe http://www.mufa-tv.ro/
vizionare placuta