| Pring a întrebat:

stiti cum pot obtine un contract cu wwe? Dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| sasha898 a răspuns:

Hmm. Nu e asa simplu, trebuie sa ai ani grei de sport in domeniu asta plus sa ai finante mari, si totusi nu esti asigurat ca obtii un contract.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te muti in SUA, platesti bani grei la vreun impresar si poate poate

| crytical a răspuns:

Trimiti un video pe site la ei cum te bati cu altu si ce scheme poti sa faci si daca le place probabil o sa rada de tine. Bafta.

| johnnny123 a răspuns:

La fel cum obtii un rol in urmatorul film al lui Martin Scorsese. Sau cum devii titular la FC Barcelona. Sau cum devii astronaut.

Nu uitandu-te la televizor si visand, ci muncind si sacrificandu-te ani de zile numai in acest scop.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Un contrac de maturator in wwe? daca nu ai un corp sculptat si 2m, trebuie sa ai ceva care sa distreze si atraga lumea, sa mearga papagalu, da e aproape imposibil sa ajungi acolo, e ca un serial, totul e regizat si nu conteaza cat de bun esti