| Kapss a întrebat:

A consumat cineva de pe aici tipul acesta de proteine?
http://prntscr.com/87wr09
Nu am gasit informatii legat de cat trebuie consumat zilnic, cat timp ajunge un tub de 1kg ( 5 zile pe saptamana de antrenament )
Funda entru cel mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| eviiil a răspuns:

Sper ca nu ai consumat aia? laughing Din poza nu pari foarte solid tu asa. Daca iei alea iti zic ca ti se vad oasele.Proteinele "WPI" sunt pentru a te define dupa ce ai pus ceva masa musculara.Eu le-am consumat pentru masa musculara( no is batut in cap) si am slabit foarte mult.Plus au un gust si un miros oribil.Arunca-le sau ia-le cand o s ai in jur de 80-90 kg. Spor la trebuie!

| Kapss explică (pentru eviiil):

E poza de acum aproximativ 2 ani -.-"
Si nu, nu le-am luat.