| Marcian a întrebat:

Aș dori să-mi cumpăr o minge de baschet pentru outdoor, dar sunt multe versiuni disponibile, cu o gamă foarte variată de prețuri. Ați putea să-mi recomandați (preferabil printr-un link) o minge de calitate? Nu o să organizez vreun campionat sau ceva de genul deci nu-mi trebuie crema cremelor în materie de mingi de baschet, vreau doar una de o calitate decentă, suficientă pentru niște partide destul de frecvente cu amicii în spatele blocului. Mersi.

1 răspuns:
| mOBSCENE a răspuns:

Http://images.basketballdirect.co.uk/......958400.jpg
Asta a fost mingea mea de suflet ani la randul. Bine, am cumparat vreo 3-4 ca mereu se gasea cate unu' sa o dea in gard :)) O luam de la intersport cu vreo 79 de lei. Da se merita. E de calitate, nu mi-a facut "boalfe" si nu as fi schimbat-o pe nimic :D
Gasesti la inter mai multe firme, si mai ieftine, dar nu stiu, asta am folost eu si mi s-a parut foarte buna, si pe asta ti-o recomand cu drag.