| SimpleWay a întrebat:

As dori sa imi cumpar o minge de baschet preferabil multen sau Nike sau oricare firma insa pretul sa nu depaseasca 50 lei. Ideal ar fi 30-40lei. Sa fie outdoor pentru baieti. Pentru scolii si licee. Multumesc! happy

5 răspunsuri:
| DexterKill a răspuns:

Nu gasesti nike la 50 lei, pentru bani aia mergi in carrefour si iti cumperi un Wilson. Recomand am si eu de 3 ani si inca ma tine(joc cel putin 4 ori pe saptamana)

| GabyZarny a răspuns:

Ai incercat in carrefour la intersport? acolo sigur au big grin

| Chiri_6534 a răspuns:

Multen, nu Multen... Nu ai sa gasesti mingi Nike sau multen sub 50 lei, decat la mana a doua. Oricum, cele mai bune mingi de baschet sunt Spalding si multen.

| Mirela14 a răspuns:

O minge nike originala e foarte scumpa.in jur de 200 lei ...Cauta pe site-ul asta :
http://www.mingebaschet.ro/

| SimpleWay explică:

Multen nu multen ...greseala mea big grin blushing