| FreshMint a întrebat:

Cum dezumflu o minge de baschet? Nu am ac de mingi sau pompa.

9 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Incearca cu un ac de seringa (daca ai), daca nu iti sunt neaparat necesare acul si eventual pompa!

| LiviuAlexoiu a răspuns:

Cumperi un ac de mingi. Simplu...

| LilTunechi a răspuns:

Ai nevoie reaparata de ac... daca nu de minge macarr de seringa dar ai grija cum il bagi in gaura sa nu spargi mingea stii...

| Marybm a răspuns:

Atuncea ii cam greu. cu ceva ascutit. o agrafa de aia lunga

| RobDogg a răspuns:

Fa rost de un ac de minge, ce e asa greu? E foarte ieftin si il gasesti prin piata sau te duci la o vulcanizare.

| cristi966 a răspuns:

Ai facut rost de ac?happy

| anonimul998877 a răspuns:

Eu am dezumflat o minge de fotbal(mai greu dar a mers)cu o agrafa. Poți incerca si agrafa de birou, o seringa, sau un ac de cusut!

| FreshMint explică:

Fara ac sau pompa, am zis in enunt, eu vreau sa o dezumflu acum

| FreshMint explică:

Eu plec peste 1 ora, de unde sa mai fac rost de ac de mingi