| papuciirupti a întrebat:

a inceput carasul si crapul sa traga? sa nu incepeti cu prohibitia ca ma ia capul

6 răspunsuri:
| florinflorescu a răspuns:

Trage trage, daca ai unde sa arunci undita, ca multi nu te lasa, ia zi tu la ce dai? adica ai retete speciale sau cumperi de magazin?

| papuciirupti explică:

Ti-am dat mesaj

Răspuns utilizator avertizat
| papuciirupti explică (pentru ramon2473):

Pescuiesc de placere nu de foame laughing))). pana pe 15 s-o linisti, am un chef nebun de o partida buna de primavara...

Răspuns utilizator avertizat
| papuciirupti explică (pentru ramon2473):

Ai dreptate, pescuiesc de incalzire laughingpe un lac de balastiera, (proprietate privata-gata cu prohibitia)si nu sunt pesti mai mari de 1kg, eu nu am prins mai mare, poate or fi fost norocosi, carasul si bibanul au zile cand nu ai timp sa pui rama in ac daca dai la doua bete.
si sa te completez, trebuie sa fie lupta egala, m-am luptat cu un crap de 950grame cca 20 min cu fir de 0.16 laughing, pe sfarsit de toamna