| George_Ionut_1998 a întrebat:

Salut vream sa stiu unde este apa mai adanca la barajul puscasi in laza Vaslui si cand incepe sa traga crapul la lanseta vara trecuta am stat la pod si apa era prea mica si nu prindeam decat caras si biban de 10-15 centimetri la lanseta si as vrea sa stiu unde e apa mare si cand incepe sa traga crapul si somn daca este multumesc! Dau funda!

1 răspuns:
| gogu220 a răspuns:

Stii cum se zice? Cand stii un croitor bun nu dai numanui adresa. Asa si cu pescuitul, cand dai de un luminis unde trage crapul, il astupi cu crengi cand pleci. (dar poate pentru o funda mai vedem ce se poate face).