| asdasdasdasdasd111 a întrebat:

Salut, acum cateva zile am pus pariu cu prietenii ca Brazilia si Argentina vor ajunge in finala Campionatului Mondial..eu am fost singurul care a pariat pe Brazilia...are sanse sa castiga?

Răspuns Câştigător
| Extraterestru2 a răspuns:

Are sanse destul de mari pentru ca are adversari mai slabi pana la semifinale, dar in semi-finale cel mai probabil se va intalni cu Franța sau Germania asa ca acolo se va decide daca Brazilia joaca finala...Si desigur Brazilia mai are un as in maneca fanii happy Funda? happy

6 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Are sanse sa castiga... Da..sa castiga. terifiant.

| UnderKing a răspuns:

Da

| RaresGabi1234 a răspuns:

Eu as fi pariat pe Olanda

| Krixxus a răspuns:

Germania va castiga :p

Răspuns utilizator avertizat
| Holiday a răspuns:

Brazilia nu are cea mai buna echipa, dar foarte posibil ca arbitrii sa o ajute.