| piratuu a întrebat:

Ce parere aveti despre meciul de aseara: Olanda - Argentina [0-0 (2-4 penalty)? Cine credeti ca va castiga finala dintre Germania si Argentina? Dar finala mica (Brazilia-Olanda)?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

A fost un meci slab. Campiona mondiala cred ca va fi Germania iar locul III va fi castigat de Argentina.

| pwp a răspuns:

Germania castiga campionatul de anul asta.

| alexs99 a răspuns:

Olanda-Argentina a fost unul dintre cele mai urate meciuri ale Campionatului Mondial, meci sa te culci pe el big grin Probabil ca daca Krul ar fi fost in poarta Olandei, am fi avut o finala europeana, Cillessen a avut cel putin 2 penalty-uri parabile.Cred ca o sa castige Germania si Olanda.
O seara buna.

| Mihai1810 a răspuns:

A fost un meci slab, iar la penalty-uri Argentina a avut mai mult noroc. Daca ambele finaliste vor juca la fel ca in semifinale Argentina va fi zdrobita de masinaria de fotbal a nemtilor. Finala mica va fi mai echilibrata si cred ca va fi nevoie de prelungiri sau penalty-uri.

| AdrianaBacescu a răspuns:

A fost un meci destul de slab, care nu prea placut.
Cine credeti ca va castiga finala dintre Germania si Argentina?
Germania
Dar finala mica (Brazilia-Olanda)
Olanda

| LimonadaBaa a răspuns:

Finala mare:Germania
Finala mica:Olanda.

Parerea mea despre meciul de aseara este ca a fost un meci slab, fara prea multe ocazii.