| Franco a întrebat:

Buna Seara tuturor...Cine credeti ca va castiga Campionatul Mondial de Fotbal din Africa de Sud? Brazilia, Argentina, Spania sau Olanda? care dine ele?

Răspuns Câştigător
| MadNNNeS a răspuns:

Preferata mea este Argentina are un atac foarte foarte bun Messi, Milito, Higuain, Aguero, Tevez, Di Maria mijlocasi cu experienta Mascherano, Veron si fundasi la fel Heinze Samuel Demichelis. Lupta se va da intre Argentina, Germania, Olanda si Spania. Sper sa castige Argentina :X

18 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Hmm.
Pana acum am vazut doar Argentina si Olanda. N-au jucat stralucit dar au jucat destul de bine. Italia a jucat slab aseara. Germania a facut spectacol cu Australia deci este si ea printre contracandidate.
Azi joaca Brazilia si maine Spania.

Dupa ce voi vedea toate contracandidatele atunci voi spune cine cred eu ca va castiga.

Oricum, pana acum meciurile au fost foarte echilibrate. Dar sunt sigur ca vom vedea mai mult spectacol un urmatoarele meciuri.

Numai bine!

| vlaaddd a răspuns:

Sanse mari: Italia, Argentina, Brazilia.

| Jeremy1 a răspuns:

Germania.

| mikaela25 a răspuns:

Brazilia...

| cristiano9 a răspuns:

Spania

Răspuns utilizator avertizat
| dyddyyyx18 a răspuns:

Nu stiu... Da`... de ce ai pus intrebarea asta aici? Nu puteai sa o pui la timp liber de exe?

| Iziii:x a răspuns:

La cate stiu eu despreee fottballaughing
Auzi fotbalul se joaca cu mana sau picioaru?laughing[hai ma ca glumeam]
Cred ca Argentinahappy
Tu ce crezi?

| Crizata a răspuns:

Franta !

| alexalex_4797 a răspuns:

Argentina mi-as dori sa castige CM2010, dar sa vedem, mai este mult de jucat.
Este stiut faptul ca la ultimele editii ale CM, nemtii, francezii, italieni au pornirea mai grea, dar cand ajung la turatie maxima sunt.
De exemplu acu 4ani, cine dadea sanse Italiei, dar au ajuns sa castige cupa.
Anglia o sa vezi ca o fie luata in calcule dupa ce se termina grupele.
Favorita ta, care este?

| Quiss a răspuns:

As vrea ca Spania sa castige

| Maxinan a răspuns:

Spania chiar daca as vrea Germania

| ♥«βﻻαη©α»♥ ← ツ a răspuns:

Pai nu stiu thinking dar eu as vrea sa castige Spania :Xhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Germania!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai uitat GERMANIA? Ea o sa castige.

| Danasilvia a răspuns:

Sper ca Brazilia, joaca foarte frumos si chiar ar merita

| Moldova a răspuns:

Oooooooooooooo ce intrebarea asta are o legatura cu Sexul sau ce?

| ddyesches a răspuns:

Olanda