| Marcomirica a întrebat:

Am 14 ani si pot spune ca sunt destul de priceput la fotbal(cel putin invat repede deoarece o fac din placere) dar accidentarile si lipsa de incredere din partea colegilor de echipa ma trageau in jos si momentan sunt in cautare de o noua echipa de unde pot lua totul de la capat (aprox un an de fotbal practicat dar dat fiind ca sunt foarte tehnic si am o viziune foarte buna nu cred ca acel an care poate pare putin ar face vreo diferenta, adica joc cam la aceelasi nivel cu un coleg care face fotbal de 5 ani si consider ca am un potential foarte mare). Revenind, cum spuneam caut o noua echipa si nu am nici o idee de vreo echipa relativ aproape de zona Doamna Ghica sector 2 Bucuresti in afara de Acs Daco Getica(fosta juventus) unde am fost deja. Nici pe net nu gasesc site-uri ale echipelor in afara de Dinamo Noua Generatie unde am auzit de la alti prieteni ca doar alergi si nu te antreneaza bine acolo! Daca ati putea sa imi ziceti macar un club sau doua din sectorul 2 as fi foarte recunoscator!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te-a testat cineva pana acum sa te considere eminent, cum te vezi tu, sau nu?
Faci de 1 an fotbal, dar consideri ca esti pe acelasi podiu de experienta cu unul care face intens de 5 ani, dupa ce criterii faci afirmatia?
Nu crezi ca modestia ti-ar fi de folos, mai mult decat arognata si minciuna?
Mergi sa fii testat de un profesor de fotbal, la unul din cluburile mari si vei vedea daca ai vreun potential.
Nu are importanta ce club, oricare, doar sa fii testat.