| Rangelov a întrebat:

Am si eu intrebare. Eu am 16 ani si as vrea sa ma inscriu la o echipa de fotbal. Am mai jucat la varsta de 11-15 ani ca portar, la romprim. Ma va primi daca mai joc la orice echipa si chiar la Juventus, Dinamo sau alte echipe mari ca as vrea sa vin acolo.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Asta nu-ti putem spune noi, va trebui sa mergi tu la cluburile respective, sa te interesezi si, eventual, te vor pune sa dai probe si daca esti bun te vor retine.