| PuntIle a întrebat:

Salut, am 15 ani si am 1.75 aprx inaltimea si 70 kg care se vad mai ales la abdomen si solduri.Sunt baiat, vreau sa im dati un progam ca lumea facut, multumesc mult.

2 răspunsuri:
| Patrick6996 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=ISkp7eaoADc Daca faci asta jumate de ora pe zi, in fiecare zi, timp de trei luni, vei slabi foarte mult.(Cat vei slabi depinde de la om la om dar eu de exemplu am slabit 20 kg.)

| MarianM009 a răspuns:

Descarca aplicatia freeletics workout. Iti introduci sincer conditia ta fizica si apoi aplicatia o sa-ti dea un program special pentru tine. Nu trebuie sa dai nici un ban si poti face exercitiile pe loc, in casa.

Eu o folosesc sa fac cardio(am ales optiunea "get lean"). Merge super bine sa dai grasimea jos mai ales cea de pe abdomenul inferior.
M-am definit foarte rapid in 3 saptamani, facand zilnic.

Cu alergatul e prea mult si obtii rezultate foarte incet.