| denisQ00 a întrebat:

Buna (scuze categoria nu stiam exact unde sa pun) sunt băiat, am 15 ani si 1.75-1.76 si am 54-55 kg, acum cam 3 ani eram cam grasuț si lumea radea de mine si m-am pus sa slăbesc happy, dar acum toata lumea spune ca sunt mult prea slab pentru înălțimea mea dar eu nu ma simt prea slab. Vreau sa stiu parerea voastra, daca e normal daca nu e sau daca e sanatos sau orice... Mulțumesc anticipat happy

7 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Buna. Esti totusi slabut, macar de aveai 65 kg era ok.

| denisQ00 explică (pentru Celcestietot):

Asa imi spun toti laughing)

| Celcestietot a răspuns (pentru denisQ00):

Nu-i rau sa ai mai mult. Nu vrei asta sau cum?

| denisQ00 explică (pentru Celcestietot):

Cam asa ceva, faza e ca ma simt super bine asa cum sunt asa, mult mai sanatos mai altcumva fata de cum sa simteam înainte happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 1, 80 si 50kg! Tu esti mult mai bine decat mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La înălţimea ta, ideală ar fi o greutate de 60-65 de kg.

| Michaeel a răspuns:

Am aceeași înălțime dar 70kg...Nu sunt gras, ba din contra majoritatea îmi zic ca sunt foarte bine totuși ești cam slăbuț, ma bucur ca ai avut motivația sa slăbești happy dar înalt și slab niciodată nu o sa se potrivească, mai ales ca băiat căci nu se vede frumos. As zice sa încerci sa mai pui câteva kg în plus dar dacă tu te simți bine în corpul tău și îți place asa cum ești asta e cel mai importatbatting eyelashes