| anonim_4396 a întrebat:

Pai eu am inaltimea 1.75 si nu stiu ce sa fac la bal daca sa particip...sau nuwinking. toata lumea imi zice ca am picioare frumoase si un fund bun =p~.,. dar se km plateste si de aia nu prea vreauwinking

3 răspunsuri:
| buburuzAndreea a răspuns:

laughing E important ce cred ceilalti despre tine, dar daca ei iti spun ca ai fund bun si picioare frumoase asta nu e motiv! Daca o proba va fi sa spui de ce ai decis sa participi tu o sa spui asta? laughing Nuuuu!

E bine sa participi la Bal daca tu crezi ca ai nevoie sa-ti demonstrezi tie ca poti. Sau doar daca consideri ca e o experienta buna din care o sa inveti ceva, daca vrei sa te distrezi sau pur si simplu pentru ca vrei sa vezi cum e.

Oricum ar fi, tu decizi, dar ai nevoie de motive mai solide. Conteaza si ce spui acolo, nu doar cum arati!
Bafta, sper sa castigi daca te hotarasti sa participi!

| iceman a răspuns:

Conteaza chiar asa de mult parerea celorlalti? Daca tu simti ca e bine pentru tine participa la bal.Important e sa te simti bine.

Distractie maxima la bal

cu respect iceman

| steff a răspuns:

Devreme ce toata lumea iti spune acest lucru, ar trebui sa ai multa incredere in tine. Sfatul meu e sa participi.winkingNeaparat! daca nu ai partener, ti-as putea fi eu?hee hee