| Blue_Cosmin_1995 a întrebat:

Salut am 16 ani si de ceva vreme am prins drag de PARKOUR,exersez cu un coleg in fiecare un weekend dar as vrea sa stiu daca mai e cineva prin Bucuresti care vrea sa se apuce sau deja practica acest sport, poate ne intalnim si ne ajutam unul pe altul cu sfaturi, locuri..Astept raspunsurihappy

2 răspunsuri:
| Cheezburger_Skidd_1996 a răspuns:

Acelasi lucru si cu mine si un coleg dar in Constanta, daca e cineva interesat sa spuna.

| alinutzu_6299 a răspuns:

Frate eu am facut 2 ani ....super sport eram super bunn

Am cazut o data era sa imi sparg capu si sa imi rup mana si de atunci m-am lasat dar e super sport aveti grija