| Erdei_Antoniu_1998 a întrebat:

Am 18 ani, 60 de kg si vreau sa ma ingras. De azi am inceput sa iau proteina whey si creatina. Va rog sa imi da-ti sfaturi cum sa ma ingras, dau funda!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce inaltime ai?

| RitaDeluxxxe a răspuns:

Vitamine.Acestea maresc pofta de mancare.Consulta un medic de specialitate pentru a-ti recomanda o "dieta" pentru cresterea in greutate sanatos.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Mănânci

| Piticotu_Raul_2001 a răspuns:

Daca vrei sa te ingrasi fa o oala intreaga cu sarmale si mananco si ti promit ca pui 5 kile pe tine laughing)