| Ona234 a întrebat:

Salut, am achiziționat niste cauciucuri kenda + plăcute de pe un site, au venit, le-am pus, iar după un băiat care spunea că se pricepe a făcut pe la ea, a dat cu spray de discuri pe discuri, mi-a pus ulei, însă maneta este încă slabă și frana nu acționează bine, scârțâie ambele foarte tare și nu știu ce să le fac?
Dau funda

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Nu ai mers la specialistul potrivit. Oamenii stiu sa faca de toate dar lasa urme de proasta calitate. Ti le regleaza unu care lucreaza intr-un magazin de biciclete