| judwalden a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Cine se pricepe la facut video-inregistrari si poate sa ma ajute, sa creeze un video cu 25 goluri nebune date de mine in PES6 (2006) apoi sa il incarce pe Youtube, se poate si sub numele sau, nu neaparat al meu! lasati-mi skyp-ul si va transmit fisierele din joc cu golurile arhivate. Eu nu pot, ca nu pricep nimic la calculator, in afara de fotbal.

1 răspuns:
| catalingradofficial a răspuns:

Bună! Eu te-aș putea ajuta utilizând programul TeamViewer (software care îmi permite acces la calculatorul tău in timp real, totul desfășurându-se sub ochii tăi. Acesta poate fi oprit oricând de către tine), deoarece nu ar mai fi necesar un transfer de fisiere si totodata te-aș putea ajuta sa îti creezi propriul tău cont de YouTube. Crearea videoclipului se va desfășura direct la tine pe calculator prin controlul meu. Dacă ești de acord lasă-mi un răspuns cu numele contului tău de Facebook în privat sau public, cum dorești. Îți doresc o zi bună!