| Addutza95 a întrebat:

Am o intrebare...cine credeti ca va castiga dintre rapid Bucuresti si concordia sambata seara?

3 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Eu zic ca Rapid big grin.
Nu de alta... dar daca Concordia asta era o echipa buna sigur auzeam de ea pana acum laughing

| Junior_Maryus_1995 a răspuns:

Sincer as vrea sa castige Chiajna... ca nu merita cRapid sa joace in liga 1 atata timp cat nu si-a luat licenta

| alexs99 a răspuns:

Cred ca barajul de sambata seara va fi castigat de Rapid, asta numai insa daca va reusi sa-si incropeasca o echipa.