| Addutza95 a întrebat:

am si eu o intrebare cine credeti ca va castiga dintre steaua si petrolu la meciul de maine seara...

Răspuns Câştigător
| florida33 a răspuns:

Steaua e clar favorita dar are probleme in atac dupa plecarea lui Rusescu iar Petrolul are aproape cel mai bun lot din tara. Deci fie Steaua fie egal

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petrolul Ploieşti.

Răspuns utilizator avertizat
| mnthseby a răspuns:

Steaua happy

| DeeaVonP a răspuns:

Steaua din start! Cum poti compara Petrolu cu Steaua?! laughing
Funda?

| Marianutzu a răspuns:

Eu sper ca Steaua sa castige, dar Petrolul este o echipa care ii poate pune piedici Stelei.

| marianbosu1111122222 a răspuns:

Logic ca o sa castige Steaua