| TheDarkDragon a întrebat:

Salut.Am o intrebare pentru iubitorii muntelui.Suntem un grup de 5 baieti de 15 ani si vrem sa mergem in Piatra Craiului, de la Diana sa urcam pe Padina Popii pana pe creasta.Nu e prima oara cand mergem pe munte, dar vreau sa stiu daca traseul este accesibil iarna.

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Aoleu, nu cred ca e abordabil de catre voi mai ales acum traseul asta. Nici eu nu m-as baga la el, e mult prea periculos si necesita echipament si pregatire tehnice. Daca vrei sa vorbim mai multe despre munte astept un mesaj privat. happy

| johnnny123 a răspuns:

Nu este un traseu de iarna, nu v-as recomanda sa va aventurati. Exista portiuni destul de periculoase, cu grohotis, cabluri, etc. Pe zapada este riscant.

http://lh4.ggpht.com/......N30163.jpg