| Spendy a întrebat:

Salut, Am vopsit jantele de la bicicleta cu negru. Se intampla ceva ingreuneaza piesele sau nu are nimic.
Mersi

Răspuns Câştigător
| bioxenial10 a răspuns:

Salut, Măcărescu_Vali_2000! Greutatea vopselii aplicate este infimă. Nu vei simți nicio diferență. Poate numai dacă ai cadrul din fibră de carbon.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Presupun ca nu ai bicicleta din carbon pentru ca atunci probabil nu sunt sigur ar putea afecta echilibrul, masa si centrul de greutate! Dar cum presupun ca ai bicicleta normala nu se intampla nimic! Dar sa stii ca ar arata mai bine daca jentiile ar fi cromate sau stralucitoarewinking Oricum, gusturiile nu se discuta! Numai binehappy

| ShadoWCrist a răspuns:

Este muult prea mica diferenta, atat de mica incat nu se simte.Deci,nu nu are nimic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar daca ai frane pe saboti si ai vopsit si partea aia o sa faca praf vopseaua cand pui frana

| Spendy explică (pentru suntserios):

Am vopsit si acolo dar e bine ca am jante duble